הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

דיילות יופי

Post Image

קידום מכירות במגוון אירועים

קידום מכירות הינו חלק משמעותי ביותר בבניית אסטרטגיה שיווקית; היבט

Post Image

דיילות המאיישות עמדות רישום

איוש עמדות רישום על ידי דיילות חייכניות, נעימות ומסבירות פנים

Post Image

חלוקת פליירים על ידי דיילות

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים

4 בפברואר 2018
דיילות קידום מכירות - המשביר לצרכן
דיילות קידום מכירות – המשביר לצרכן

האירוע שתוכנן על ידכם עובר נהדר. הלקוחות הפוטנציאליים נוהרים אליכם, ואת פניהם מקבלות דיילות יופי מהממות בחיוכים מאירים וקורנים. הלקוחות אינם מצליחים לעמוד בפני יופיין, וכעת הם נשאבים לשיחה עמן, בעוד אלו מובילות אותם למקום מושבם, או לנקודה אסטרטגית בכנס או באירוע שלכם. כשהנציגים שלכם באירוע נראים טוב, נשמעים טוב ולבושים בצורה מוקפדת ומושקעת, הדבר יוצר רושם ראשוני חיובי הנדרש לכם על מנת להצליח ולכבוש את ליבם של הלקוחות.

דיילות יופי של ביזנס קלאס – לאירוע ברמה אחרת!

חברת ביזנס קלאס פועלת בשאיפה להוסיף איכות וזוהר לכל אירוע:

  • דיילות יופי מקצועיות שיוכלו בקלות לפתוח את אוזניהם של הלקוחות ולהעניק להם הסברים על המוצר או השירות אותו הן מייצגות. לצד יופיין, מצוידות בקשת של כישורים וניסיון בתחום הבין אישי וכן בעולם קידום המכירות.
  • שירותי הדיילות שלנו יוכלו לסייע לכם במגוון תחומים; קידום מכירות, רישום והכוונה, ברמניות, השמה זמנית, הפצה, טעימה, וידוא אישורי הגעה, ועוד רבים – הכל על מנת לוודא שהאירוע, הכנס או תהליך קידום המכירות מתבצעים בצורה המצוינת ביותר, ממנה תוכלו להפיק תועלת ולהרחיב את מעגל הלקוחות, ולהיזכר לטובה.

דיילות יופי של חברת ביזנס קלאס

 ההצלחה שלכם בידיים שלנו!

נעים מאוד, שמי מוטי ז'מצי והנני בעל ניסיון שעשיר בתחומי הדיילות והאירועים. לאורך שנות עבודתי פיתחתי תשוקה לעשייה ורצון להתמקצעות בתחום, וכיום אני מוביל את החברה בדגש על אמינות, מקצועיות, ושאיפה למצוינות בכל אחד מתחומי עבודתנו.

בשנת 2007 הקמתי את חברת ביזנס קלאס ומאז ליוויתי וסייעתי לעשרות לקוחות באירועים שונים, כנסים, מוקדי מכירות ועוד רבים – לאירוע מוצלח ומצליח במיוחד. אם גם אתם מעוניינים בהצלחה, הפקת אירוע וקידום מכירות בראש שקט, פנו עוד היום לביזנס קלאס.

נגישות