offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

סדנת קוקטיילים ואלכוהול

סדנת קוקטיילים

 

הם צבעוניים, מסתוריים, מסחררים, משחררים, וממלאים כל חוויה בטעם – בין אם הוא מתוק, חריף, חמוץ או מריר, הוא תמיד מרומם רוח.

 

כל חוויה משתדרגת פלאים בליווי קוקטיילים, בין אם מדובר בקוקטיילים המוכרים והחביבים עליכם, ובין אם אלה קוקטיילים חדשים, שטרם נחשפתם אליהם עד כה, והם עתידים להפתיע ולהקפיץ את בלוטות הטעם שלכם לשיאים חדשים.

 

סדנאות קוקטיילים – מחברות, מבדרות ומעשירות

 

סדנאות הקוקטיילים שלנו מתאימות במיוחד לקירוב לבבות ולגיבוש, והן עתידות להיזכר כאירוע שהוא לא רק שובר שיגרה, מבדר ומסיר עכבות, אלא גם מלמד ומעשיר בידע שימושי שתיישמו בכל הזדמנות. הידע הנרכש בסדנאות הקוקטיילים יכול לשמש אתכם כדי להרשים אורחים חשובים, כדי לשמח חברים או בני משפחה אהובים, ובכל ערב מיוחד, שבו תרצו להפתיע ולהיות מופתעים.

סדנאות הקוקטיילים שלנו מותאמות במיוחד לטעמכם האישי – ספרו למדריך מהם הטעמים החביבים עליכם, והוא יתאים את הסדנה עבורכם, ואף יפתיע אתכם בכיוונים חדשים, שאולי לא חשבתם עליהם עד כה.
המדריכים המקצועיים שלנו יוסיפו עניין והנאה רבים לחוויה – כל אחד מהמדריכים עתיר ניסיון וידע בתחום המשקאות האלכוהוליים והקוקטיילים, והוא יתבל את השתייה והלימוד בהומור נהדר, שמשתלב כל כך טוב עם כל משקה.

 

המדריכים שלנו מכירים כל משקה אלכוהולי, יודעים אילו משקאות משתלבים באופן מיטבי זה עם זה, ויספרו לכם דברים שלא ידעתם ולא העזתם לשאול על משקאות אלכוהוליים בכלל ועל קוקטיילים בפרט.

 

מעבר לכך, בגלל שכל אחד מהמדריכים הוא ברמן מקצועי, זאת תהיה ההזדמנות שלכם לבלות ערב עם בעל המקצוע המרתק והלא שגרתי הזה, ולספוג מעט מהלהטוטנות המלהיבה שמאפיינת אותו.

 

סדנת קוקטיילים – מסמר הערב בכל אירוע

סדנת קוקטיילים היא מסמר הערב בכל אירוע – מסיבת רווקות או מסיבת רווקים, יום הולדת שכולם ידברו עליו, אירוע גיבוש לעובדי החברה או סתם כדי לגוון ולרענן מפגש חברים או מפגש משפחתי.

 

כבר ביום שלאחר סדנת הקוקטיילים תוכלו לשמוח שוב, כאשר תיישמו את הידע שרכשתם, ותשמחו את כל מי שסביבכם.

 

עשינו לכם חשק לערבב משהו? רוצים לקבל פרטים נוספים לגבי סדנאות הקוקטיילים שלנו? צרו קשר.

חברות שצרכו את שירות דיילות זה

לחצו על אחד מהלקוחות כדי לצפות בפרויקט בו סיפקנו ללקוח את שירות דיילות זה

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility