offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

הפקת אירועים, הפקת פעילות קד"מהפקת אירוע או פעילות קד”מ דורשת מחשבה קריאטיבית תחילה, ובהמשך תכנון וביצוע מוקפדים, המבוססים על ניסיון והבנה רבים בתחומי האירועים וקידום המכירות.

כל אלה דרושים על מנת שכל פרט ופרט יהיו ללא רבב ויובילו למטרת העל – קידום המוצר או השירות, בידולו ביחס למתחריו, וחווייה חיובית, ייחודית, מפתיעה ובלתי נשכחת, שתיתרגם בסופו של דבר לנאמנות למותג ולרכישה.

שנות הניסיון הרבות של “ביזנס קלאס דיילות” בהפקת אירועים ובהפקת פעילויות קד”מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בישראל הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד”מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר שבוצעו בישראל.

הפקת אירועים, כנסים ותערוכות דורשת הקפדה על שלמות בכל אחד משפע המרכיבים שמייצרים את החוויה השלמה עבור הלקוח – החל מבחירת סוג האירוע, דרך הבחירה של קונספט קריאטיבי, בחירת הספקים האמינים והמקצועיים ביותר וניהול פעילותם עד יום האירוע, ניהול כל מרכיבי האירוע בעת התרחשותו וניתוח תוצאות האירוע והפקת לקחים לאירועים הבאים.

הפקת אירוע או פעילות קד”מ הינה מורכבת וגוזלת משאבים רבים מהארגון. לכן, על מנת לוודא שהמשאבים הללו יובילו באפקטיביות לתוצאות הרצויות, חברות וארגונים רבים נעזרים בשירותיהן של חברות להפקת אירועים וחברות להפקת פעילויות קד”מ. אך כיצד תדעו כי החברה שבחרתם תספק מענה מקיף ואיכותי לכל דרישותיכם?

ניסיון, מקצועיות ושאיפה לשלמות

הפקת אירוע, הפקת פעילות קד"מ

חיפוש פשוט בגוגל מעלה שפע רב של חברות הפקת אירועים ופעילויות קד”מ, אך בבואכם לבחור חברה להפקת אירוע, כנס, תערוכה או פעילות קד”מ חשוב כי תבדקו את הניסיון שמאחוריה ואת שביעות רצון לקוחותיה. הפרמטרים הללו יעידו לרוב על מקצועיות החברה ועל נכונותה לעמידה בכל היעדים שהצבתם לאירוע או לפעילות הקד”מ.

ב”ביזנס קלאס דיילות” אנו גאים לעבוד באופן רציף עם לקוחות מרוצים אשר נהנו ונהנים ממענה מקיף ואיכותי שאנו יודעים לספק – בין אם מדובר בהתאמה ובנייה של קונספט ייחודי לכל אירוע או פעילות קד”מ, בחירת הספקים המקצועיים והאמינים ביותר, ניהול הפקה בהתאם לתקציב שהוגדר מראש ומתן מעטפת מלאה הכוללת ליווי אישי ומקצועי ושירותי הדיילות הייחודיים של “ביזנס קלאס דיילות”.

 

בשבילכם רק הטוב ביותר

לכל אירוע (תערוכה, כנס, פעילות קד”מ, אירוע חברה) יש כוח שיווקי רב, שמספק המגע הבלתי אמצעי עם לקוחות הקצה ועם לקוחות פוטנציאלים. על מנת להפיק אירועים ייחודים ובלתי נשכחים חברנו לחברות הפקת האירועים המובילות בישראל.

חברות ההפקה המובילות בארץ, שעמן אנו עובדים בשיתוף פעולה מוצלח לאורך שנים יודעות להתאים לכל אירוע או פעילות קד”מ את המענה הדרוש –

  • תערוכות – מטרתן העיקרית של תערוכות הינה שיווק והעברת מסרי המותג בצורה מושכת ומקצועית. לכל חברה מוקצה ביתן משלה, שתכנונו דורש מחשבה יצירתית לגבי שיטות למשיכת קהל וליצירת אינטראקציה עמו.
  • דוכני תצוגה בתערוכות/כנסים/אירועים/רשתות שיווק – יכולים לסייע בהגדלה משמעותית של מחזור המכירות שלכם. בדוכן תוכלו להציג דוגמאות של המוצר או השירות, לחלק דפי מידע שיווקים, דוגמאות חינם, מוצרי קד”מ ועוד. חברה ליצור משקאות קלים תוכל למשל, להעניק טעימות, וחברה לסכינים תוכל להדגים את יעילות החיתוך של הסכינים שלה.
  • חלוקת מוצרים לקידום מכירות – חלוקת מוצרים ממותגים כגון כובעים, חולצות, מוצרי טקסטיל, כוסות, מגנטים, עטים, מוצרי נייר ועוד , ללקוחות קיימים או ללקוחות פוטנציאלים, הינה מהלך אפקטיבי מאחר שהמוצרים, במרבית המקרים, נשארים אצל הלקוח והופכים את המותג לזכיר.
  • כנסים שיווקים או מקצועיים – המטרה העיקרית בכנסים היא חשיפת המוזמנים למוצר קיים או חדש. חשוב מאוד לשים דגש על התאמת הספקים ונותני השירות למטרות האירוע ולשפת המותג – החל בקייטרינג, דרך העיצוב, התאורה, המוסיקה ובחירת הדיילות.
    בכנס תוכלו לפעול בדרכים מגוונות – החל ממתן חסות, דרך הקמת דוכן או מתן הרצאה מקצועית ועד הסתובבות בין באי הכנס וחלוקת אביזרי קידום מכירות ממותגים ו/או כרטיסי ביקור, לראות ולהיראות.
  • אירועים – אנו מומחים במתן מעטפת כוללת לאירוע – משלב בחירת הקונספט, דרך בחירת הספקים, הדיילים והדיילות ועד לניהול האירוע. אנו מספקים מענה למגוון סוגי אירועים ביניהם אירועי חברה, אירועי קד”מ, אירועי השקה, אירועי עובדים, ימי עיון, מופעי ענק ועוד.
  • הגרלות, מבצעים ופרסים – מי לא רוצה לקבל מתנות? אחד האמצעים היעילים ביותר בקידום מכירות הוא הצעה לקבל פרס או מתנה בעקבות רכישה. למשל – חברות משקאות עורכות מבצעים בהם יש לגלות אותיות או מספרים בתחתית הפקק, עיתונים מציעים קודים שונים לזכיה בכסף ועוד. אתם לא חייבים להציע פרסים בשווי אלפי שקלים, אבל תוכלו להציע החזר כספי במסגרת הגרלה, מוצר חינם או אפילו הנחה לרכישה חוזרת.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אירוע או פעילות קד”מ צריכים להלהיב, להדהים, ולהשאיר את הלקוחות בפה פעור, עם טעם של עוד. תנו לנו, ב”ביזנס קלאס דיילות”, לעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות – ללמוד את המותג שלכם, לזהות את הייחוד שלכם, ובהתאם – להפיק פעילויות קד”מ ואירועים יעילים ובלתי נשכחים.

הפקת אירועי חברה

בשנים האחרונות אירועי חברה ממלאים תפקיד חשוב במיתוג, קידום עסקי, גיוס עובדים ושימור עובדים. סטנדרטים גבוהים נקבעו בענף אירועי החברה ואתם נדרשים לעמוד בהם. הפקת אירועי חברה היא מקצוע לכל דבר, יש לשים לב לפרטים רבים במטרה להבטיח אירוע חברה מהשורה הראשונה. התייחסות רצינית שלכם לכל נושא הפקת האירוע חשובה להצלחתו, האירוע הוא הזדמנות פז לקידום מטרות עסקיות. חברת ביזנס קלאס דיילות יודעת איך להפוך כל הפקה של אירוע חברה לפשוטה ומהירה, הצוות המקצועי של החברה הכולל מלבד הדיילות, גם עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה, הוא מנוסה, אמין ויעיל.

כללי הפקת אירועי חברה

בהעדר ניסיון מקצועי בהפקת אירועים עסקיים כדאי לפנות בהקדם אל חברה מקצועית. הפקת אירועי חברה דורשת עבודה רבה וללא ניסיון ומערך לוגיסטי תמצאו את עצמכם עובדים ימים כלילות. הבסיס לכל הפקת אירוע יהיה תכנית מפורטת שמקיפה את כל הפרטים כולל גיבויים והגדרת יעדים. בחירה מוקפדת של אנשי מקצוע היא הדרך הבטוחה לחסוך זמן וכסף. כעת עליכם לבחור את הקונספט ולהרכיב בהתאם את כל חלקי הפאזל. ממש כמו בהרכבת פאזלים, טעות קטנה עלולה לשבש את התמונה כולה. הפקת אירועי חברה דורשת איזון מדויק בין קידום מטרות עסקיות ושיווק לבין יצירת אווירה חברתית נעימה.

עצות זהב להפקת אירוע מוצלח

מיקום האירוע הוא פרמטר חשוב להצלחתו. בחירה נכונה של מקום לאירוע מעניקה לכם בסיס יציב עליו אפשר יהיה לבנות את מערך האירוע כולו. בעבור אירועים עסקיים נקפיד לבחור מתחם מכובד (לא בהכרח יוקרתי) שתואם את הקונספט, את סגנון האירוע, את מספר האורחים וצרכים מיוחדים שלכם. בבחירה של מתחם מאובזר אתם חוסכים זמן וכסף. בססו את הבחירה שלכם על סיור במתחם עם דגש על מגרש חנייה, שירותים, מטבח, מתחם קבלת פנים, רישיונות, אישורי בטיחות, תאורה. על המיקום הגיאוגרפי של האירוע להיות במרחק של עד שעת נסיעה אחת (כדאי הרבה פחות) מאזור המגורים של רוב האורחים. ניהול נכון של האירוע הוא כזה בו האורחים יודעים בכל רגע נתון כיצד מצופה מהם להתנהג בעוד התנאים בשטח תומכים בכך. כך למשל, באותם רגעים בהם נרצה לעודד שיח חברתי בין האורחים נשמיע ברקע מוזיקה שקטה שמאפשרת זאת. שימו לב להתאמה של הטמפרטורה במתחם למזג האוויר. בעונת הקיץ חשוב להקפיד על מזגנים ומאווררים. הפקת אירועי חברה בעונה החורף דורשת מתחם מקורה ומחומם. מחפשים חברת הפקת אירועים עם יכולות גבוהות? ביזנס קלאס דיילות היא הכתובת.

הפקות אירועים לחברות

אירועים הם חלק בלתי נפרד מהתנהלות של חברה או עסק. חברות בישראל נוהגות להפיק 3-4 אירועי חברה בשנה כאשר האירועים מיועדים בחלקם לעובדי החברה ובחלקם לספקים, גיוס משקיעים וקידום מכירות. הפקות אירועים לחברות יש לבצע בקפידה ללא קבלת החלטות פזיזות. אין מדובר במשימה שאפשר להטיל על אחד העובדים או לבצע כלאחר יד. הסוד לאירוע מוצלח בקלי קלות הוא פנייה מוקדמת ככל האפשר אל חברת הפקת אירועים. עם הצוות המקצועי של חברת ביזנס קלאס דיילות לצידכם אתם לא צריכים לעבוד קשה בשביל להפיק אירוע בלתי נשכח. כל שעליכם לעשות זה לתאר בפני הצוות את האירוע שאתם מעוניינים להפיק, לציין מטרות ויעדים, לקבוע תקציב ולקבל מערך אירוע. המקצועיות והניסיון של חברת ביזנס קלאס דיילות הם הבטחה לאירוע מוצלח בקלי קלות.

תכנון מקדים של הפקות אירועים לחברות

על מנת להגיע במהרה אל היעד המבוקש יהיה עלינו תחילה לקבוע לאן בדיוק נרצה להגיע. תכנון מקדים מתייחס לפרטים גדולים כמו מיקום גיאוגרפי, קונספט, ספקים מובילים, מזג אוויר וגם לפרטים קטנים כמו עיצוב, מיקום הבר וכן הלאה. בשלב התכנון נקבע את לוח הזמנים, ניקח בחשבון התאמות דרושות של המתחם למזג האוויר, נתכנן פתרונות לתקלות אפשריות ונגדיר את המאפיינים של קהל היעד. כאשר אנחנו מוכנים לכל תרחיש ויודעים בדיוק מהם היעדים, הצרכים והמטרות, נצעד בביטחון לקראת הפקת אירוע מוצלח. תהיו אתם חכמים יותר ואל תסמכו על המזל, תבחרו נכון חברת הפקות אירועים לחברות מהטובות בתחום ותהיו תמיד מוכנים לכל תרחיש.

איזה סוג של אירוע אנחנו מפיקים?

כבר בשלב מוקדם נקבע את סוג האירוע ונקבל החלטות בהתאם. זהו השלב בו בוחנים את התקציב אל מול מספר האורחים, המטרות העסקיות וסוג האירוע המבוקש. כדאי להיעזר באנשי מקצוע על מנת להפיק מקסימום תועלת מהתקציב שעומד לרשותכם. אל תשכחו לקחת בחשבון בתכנון התקציב את כל הפרטים הגדולים והקטנים. כדאי תמיד לקבוע סכום להוצאות לא צפויות. קחו בחשבון עלויות של טיפים לעובדים, מזכרות לאורחים, צילום ועוד. מחפשים חברת הפקות אירועים לחברות שלא חורגת מהתקציב שנקבע ויכולה לספק גם צוות איכותי של עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה מלבד הדיילות? חייגו לתיאום פגישה עם חברת ביזנס קלאס דיילות.

חברה להפקות אירועים

הפקה מוצלחת של אירועים תורמת רבות לתדמית של העסק. אירוע מוצלח גורם לכם להיראות טוב יותר ואף מקדם את המטרות והיעדים שקבעתם מראש. הגיע הזמן שגם אתם תנצלו נכון את הפוטנציאל הטמון בהפקת אירועים. מתכננים אירוע ולא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר? חברה להפקות אירועים ביזנס קלאס דיילות היא המקום בו תמצאו דיילי מכירות איכותיים, מקצועיים וייצוגיים בנוסף לצוות איכותי ומיומן של עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה. מטרת האירוע שלכם היא שיווק ומכירה? הדיילים של ביזנס קלאס דיילות בעלי כישורי מכירה גבוהים, חייגו עכשיו לפרטים נוספים.

איך בוחרים נכון חברה להפקות אירועים?

דיוק בהפקת אירוע הוא תנאי סף לקידום המטרות והיעדים שקבעתם. על חברת ההפקות שתבחרו בעבור האירוע שלכם להיות בעלת ניסיון, כישורים גבוהים, המלצות, צוות מקצועי ויכולת לתת מענה יסודי לכל הצרכים והציפיות שלכם. חברת להפקות אירועים צריכה להיות מסוגלת לתת מענה מקיף לכל צורכי הפקת האירוע. עבודה עם חברת הפקות אחת מקצועית חוסכת לכם זמן וכסף. שכירת חברה להפקות אירועים עם ניסיון מבטיחה לכם מענה מקצועי ומהיר, פתרונות לכל בעיה, ייעוץ מדויק והכוונה אל הספקים המובילים בכל תחום. תבחרו נכון בחברה הפקות שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות. מפיקי אירועים עם ניסיון יודעים איך להתמודד עם אתגרים לא צפויים, לא להילחץ, להרגיע אתכם ולפתור את הבעיה. קשרים מקצועיים טובים מהווים יתרון נוסף, כאשר אתם עובדים עם חברה להפקות אירועים מהטובות בתחום אתם נהנים משיתוף פעולה של מיטב הספקים. גם הספקים מעדיפים לעבוד עם חברה מקצועית, מנוסה ומסודרת.

מה חשוב לשאול כאשר בוחרים חברה להפקת אירוע?

על מנת להפיק תועלת מרבית מהאירוע עליכם לקבוע תחילה מה בדיוק אתם מעוניינים להשיג ולבחור נכון חברה להפקות אירועים. מיד בתחילת ההתקשרות יש לוודא שיש לחברה ניסיון ויכולת להפיק בעבורכם את האירוע. בקשו חוות דעת, המלצות, תמונות וסרטוני וידאו של אירועים קודמים שהופקו על ידי החברה. השלב הבא יהיה בחינת הצעת המחיר כאשר מבררים מה בדיוק כלול במחיר ואלו שירותים דורשים תשלום נוסף. תארו את האירוע שאתם מעוניינים בו כולל מיקום, מספר אורחים, מטרות, יעדים, סגנון אירוח, קונספט. ככל שתהיו יותר ממוקדים כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר. לפרטים נוספים חייגו עכשיו אל חברת ביזנס קלאס דיילות.

מארגני אירועים

הפקת אירועים היא מקצוע לכל דבר. אם בעבר ניתן היה להפיק אירועים באופן עצמאי כיום כבר איש אינו מעלה זאת על דעתו. התפקיד החשוב של האירועים בקידום העסק אינו מאפשר לכם לעגל פינות. מארגני אירועים מקצועיים מלווים את הפקת האירוע מתחילתה ועד סופה. אתם לא טועים, חוסכים כסף, מרוויחים יותר ואף נהנים מהפקת האירוע כאשר הצוות המקצועי של חברת ביזנס קלאס דיילות – הכולל, מלבד הדיילות, גם עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה, מלווה אתכם. עם ביזנס קלאס דיילות תיהנו משירות מקצועי ומדויק עם אפיון מוקפד של מטרת האירוע, הקונספט, המסרים, התקציב.

אלו מארגני אירועים מתאימים לאירוע עסקי?

יש הבדל מהותי בין אירועים עסקיים לבין אירועים פרטיים. מקדו מראש את החיפוש בחברות שמתמחות באירועים עסקיים. רק אנשי מקצוע מנוסים יודעים איך לשתול במערך האירוע מסרי שיווק גלויים וסמויים, איך לקדם את מיתוג העסק וכיצד לחזק את הזיקה של העובדים אל מקום העבודה. השלב הבא יהיה אפיון של קהל היעד במטרה לבחור נכון את המיקום, המתחם, העיצוב, התכנית האומנותית, האטרקציות, התפריט. עם אירועים עסקיים אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לטעות! מארגני אירועים שמתמחים באירועים עסקיים נדרשים לבניית מערך אירוע מדויק, חסכוני ונכון בעבורכם.

טיפים לבחירת מקום לאירוח אירוע עסקי

המיקום בו תקיימו את האירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחתו. על המקום בו האירוע מתקיים להיות הולם, ראוי, נגיש, בטיחותי ומכובד. מיקום גיאוגרפי נכון הוא כזה שמבטיח גישה נוחה למקום לכלל המוזמנים. מרחק של עד שעת נסיעה אחת נחשב סביר. אל תשכחו לקחת בחשבון שעות של עומס בכבישים, בעיות חנייה, נהיגה לאחר שתייה אלכוהול, עייפות של הנהגים. מארגני אירועים מנוסים יידעו לזהות באלו מקרים כדאי יהיה לספק מערך הסעות לעובדים. תכנות וניהול של אירוע עסקי דורש מיומנות, אין מדובר במשימה פשוטה. אם אתם סבורים שהפקה עצמאית של אירועים תהיה חסכונית יותר – כדאי שתדעו שדווקא עבודה עם מארגני אירועים היא הדרך לנצל נכון את התקציב ללא חריגות. חברת ביזנס קלאס דיילות חוסכת לכם זמן וכסף עם שירותי הפקה מקצועיים, יעילים ומדויקים לכל סוגי האירועים כולל שירותי דיילות.

33_confetti

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility