הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

הפקת אירועים ופעילויות קד"מ

הפקת אירועים, הפקת פעילות קד"מהפקת אירוע או פעילות קד"מ דורשת מחשבה קריאטיבית תחילה, ובהמשך תכנון וביצוע מוקפדים, המבוססים על ניסיון והבנה רבים בתחומי האירועים וקידום המכירות.

כל אלה דרושים על מנת שכל פרט ופרט יהיו ללא רבב ויובילו למטרת העל – קידום המוצר או השירות, בידולו ביחס למתחריו, וחווייה חיובית, ייחודית, מפתיעה ובלתי נשכחת, שתיתרגם בסופו של דבר לנאמנות למותג ולרכישה.

שנות הניסיון הרבות של "ביזנס קלאס דיילות" בהפקת אירועים ובהפקת פעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בישראל הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר שבוצעו בישראל.

הפקת אירועים, כנסים ותערוכות דורשת הקפדה על שלמות בכל אחד משפע המרכיבים שמייצרים את החוויה השלמה עבור הלקוח – החל מבחירת סוג האירוע, דרך הבחירה של קונספט קריאטיבי, בחירת הספקים האמינים והמקצועיים ביותר וניהול פעילותם עד יום האירוע, ניהול כל מרכיבי האירוע בעת התרחשותו וניתוח תוצאות האירוע והפקת לקחים לאירועים הבאים.

הפקת אירוע או פעילות קד"מ הינה מורכבת וגוזלת משאבים רבים מהארגון. לכן, על מנת לוודא שהמשאבים הללו יובילו באפקטיביות לתוצאות הרצויות, חברות וארגונים רבים נעזרים בשירותיהן של חברות להפקת אירועים וחברות להפקת פעילויות קד"מ. אך כיצד תדעו כי החברה שבחרתם תספק מענה מקיף ואיכותי לכל דרישותיכם?

ניסיון, מקצועיות ושאיפה לשלמות

הפקת אירוע, הפקת פעילות קד"מ

חיפוש פשוט בגוגל מעלה שפע רב של חברות הפקת אירועים ופעילויות קד"מ, אך בבואכם לבחור חברה להפקת אירוע, כנס, תערוכה או פעילות קד"מ חשוב כי תבדקו את הניסיון שמאחוריה ואת שביעות רצון לקוחותיה. הפרמטרים הללו יעידו לרוב על מקצועיות החברה ועל נכונותה לעמידה בכל היעדים שהצבתם לאירוע או לפעילות הקד"מ.

ב"ביזנס קלאס דיילות" אנו גאים לעבוד באופן רציף עם לקוחות מרוצים אשר נהנו ונהנים ממענה מקיף ואיכותי שאנו יודעים לספק – בין אם מדובר בהתאמה ובנייה של קונספט ייחודי לכל אירוע או פעילות קד"מ, בחירת הספקים המקצועיים והאמינים ביותר, ניהול הפקה בהתאם לתקציב שהוגדר מראש ומתן מעטפת מלאה הכוללת ליווי אישי ומקצועי ושירותי הדיילות הייחודיים של "ביזנס קלאס דיילות".

 

בשבילכם רק הטוב ביותר

לכל אירוע (תערוכה, כנס, פעילות קד"מ, אירוע חברה) יש כוח שיווקי רב, שמספק המגע הבלתי אמצעי עם לקוחות הקצה ועם לקוחות פוטנציאלים. על מנת להפיק אירועים ייחודים ובלתי נשכחים חברנו לחברות הפקת האירועים המובילות בישראל.

חברות ההפקה המובילות בארץ, שעמן אנו עובדים בשיתוף פעולה מוצלח לאורך שנים יודעות להתאים לכל אירוע או פעילות קד"מ את המענה הדרוש –

  • תערוכות – מטרתן העיקרית של תערוכות הינה שיווק והעברת מסרי המותג בצורה מושכת ומקצועית. לכל חברה מוקצה ביתן משלה, שתכנונו דורש מחשבה יצירתית לגבי שיטות למשיכת קהל וליצירת אינטראקציה עמו.
  • דוכני תצוגה בתערוכות/כנסים/אירועים/רשתות שיווק – יכולים לסייע בהגדלה משמעותית של מחזור המכירות שלכם. בדוכן תוכלו להציג דוגמאות של המוצר או השירות, לחלק דפי מידע שיווקים, דוגמאות חינם, מוצרי קד"מ ועוד. חברה ליצור משקאות קלים תוכל למשל, להעניק טעימות, וחברה לסכינים תוכל להדגים את יעילות החיתוך של הסכינים שלה.
  • חלוקת מוצרים לקידום מכירות – חלוקת מוצרים ממותגים כגון כובעים, חולצות, מוצרי טקסטיל, כוסות, מגנטים, עטים, מוצרי נייר ועוד , ללקוחות קיימים או ללקוחות פוטנציאלים, הינה מהלך אפקטיבי מאחר שהמוצרים, במרבית המקרים, נשארים אצל הלקוח והופכים את המותג לזכיר.
  • כנסים שיווקים או מקצועיים – המטרה העיקרית בכנסים היא חשיפת המוזמנים למוצר קיים או חדש. חשוב מאוד לשים דגש על התאמת הספקים ונותני השירות למטרות האירוע ולשפת המותג – החל בקייטרינג, דרך העיצוב, התאורה, המוסיקה ובחירת הדיילות.
    בכנס תוכלו לפעול בדרכים מגוונות – החל ממתן חסות, דרך הקמת דוכן או מתן הרצאה מקצועית ועד הסתובבות בין באי הכנס וחלוקת אביזרי קידום מכירות ממותגים ו/או כרטיסי ביקור, לראות ולהיראות.
  • אירועים – אנו מומחים במתן מעטפת כוללת לאירוע – משלב בחירת הקונספט, דרך בחירת הספקים, הדיילים והדיילות ועד לניהול האירוע. אנו מספקים מענה למגוון סוגי אירועים ביניהם אירועי חברה, אירועי קד"מ, אירועי השקה, אירועי עובדים, ימי עיון, מופעי ענק ועוד.
  • הגרלות, מבצעים ופרסים – מי לא רוצה לקבל מתנות? אחד האמצעים היעילים ביותר בקידום מכירות הוא הצעה לקבל פרס או מתנה בעקבות רכישה. למשל – חברות משקאות עורכות מבצעים בהם יש לגלות אותיות או מספרים בתחתית הפקק, עיתונים מציעים קודים שונים לזכיה בכסף ועוד. אתם לא חייבים להציע פרסים בשווי אלפי שקלים, אבל תוכלו להציע החזר כספי במסגרת הגרלה, מוצר חינם או אפילו הנחה לרכישה חוזרת.

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אירוע או פעילות קד"מ צריכים להלהיב, להדהים, ולהשאיר את הלקוחות בפה פעור, עם טעם של עוד. תנו לנו, ב"ביזנס קלאס דיילות", לעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות – ללמוד את המותג שלכם, לזהות את הייחוד שלכם, ובהתאם – להפיק פעילויות קד"מ ואירועים יעילים ובלתי נשכחים.

33_confetti

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

קרא עוד
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

קרא עוד
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד"מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

קרא עוד
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

קרא עוד
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

קרא עוד
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

קרא עוד
Project Image

סדנת קוקטיילים ואלכוהול

סדנת הקוקטיילים שלנו מתאימה במיוחד לקירוב לבבות ולגיבוש, והיא עתידה להיזכר ע"י משתתפיה כאירוע שהוא לא רק שובר שיגרה, מבדר ומסיר עכבות, אלא גם מלמד ומעשיר בידע שימושי שתיישמו בכל הזדמנות.

קרא עוד
Project Image

מוצרי תצוגה וקידום מכירות

הדרך הבטוחה לבלוט באירוע קידום מכירות, בכנס, בתערוכה או בנקודת מכירה, היא ליצור תצוגה ממותגת במראה יוקרתי, וללוות אותה במתנות ממותגות לקהל היעד, שנפיק עבורכם כחלק מסל שירותינו המקיפים לאירועים.

קרא עוד
Project Image
נגישות