offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

דיילות טעימה

דיילות טעימה
דיילות טעימה

הדרך הטובה ביותר לקדם מוצר מזון היא לחשוף אותו לעיני הלקוחות ולתת להם לחוות אותו ביתר החושים.
דיילות הטעימה עתירות הניסיון של “ביזנס קלאס דיילות” יודעות כיצד לגשת ללקוח, לטפח אצלו גישה חיובית, לחשוף אותו למוצר, ואף להפוך אותו ללקוח נאמן.

ייצוגיות, אדיבות, רגישות לזולת ושירותיות – כל התכונות החשובות האלה מאפיינות את דיילות הטעימה שלנו. אנו רואים בדיילות טעימה חלק בלתי נפרד מכל תהליך שיווק של מוצר מזון. לאחר שהלקוח נחשף לפרסומות ומידע רחב על המוצר, זה הזמן לגשת אליו ולתת לו לחוות בעצמו, את המותג שכולם מדברים עליו.

תפקידן של דיילות טעימה אינו פשוט – עליהן לדעת כיצד לגשת ללקוח הפוטנציאלי בצורה חיובית, מבלי לעורר אצלו חסמים והתנגדויות למותג. לשם כך נדרש ידע מקצועי בתחום המכירות, הכולל היכרות עם טווח ההתנהגויות שעשויות לאפיין את הלקוח הפוטנציאלי, וכיצד אפשר לתת מענה ולהתגבר על חסמים בזמן אמת.

 

דיילות טעימה – מפגש בצומת קבלת ההחלטות

 

דיילות טעימה באירוע של רמי לוי
דיילות טעימה באירוע של רמי לוי

כמעט כל דיילת טעימה שתדברו איתה תספר לכם שהיא פוגשת את הלקוחות במקום הרגיש ביותר, בצומת קבלת ההחלטות. מהי צומת קבלת ההחלטות? הרגע שבו הלקוח מחליט באיזה מוצר הוא יבחר. ברגע הזה חשוב שהלקוח יפגוש דיילת טעימה שתדע לסייע לו בבחירת המוצר הנכון, המוצר שלך. דיילות טעימה נמצאות ברשתות שיווק, אירועים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים, ועליהן להפוך את הלקוחות הפוטנציאלים ללקוחות נאמנים.

  • הדרכה מלאה – כל אחת מדיילות ביזנס קלאס דיילות עוברת הדרכה מקצועית מלאה העוסקת במותג ובדרך הנכונה לגשת ללקוח על מנת להתגבר על התנגדויות שונות שעלולות לעלות בסיטואציית המכירה.
  • טיפוח גישה חיובית – הדיילות שלנו פועלות במטרה לטפח קשר חיובי עם הצרכנים, ונמנעות מפעולות שעלולות ליצור חסמים.
  • שמירה על היגיינה – כאשר מדובר בטעימות אוכל – היגיינה היא התנאי החשוב ביותר. דיילות הטעימה שלנו נדרשות לשמירה קפדנית על ניקיון סביבת העבודה שלהן.
  • חלק מהמהלך השיווקי – לרוב מהלכי טעימה מתקיימים, בו זמנית, בנקודות מכירה אחדות. כמו כן, דיילות טעימה פועלות בהתאם לאסטרטגיה השיווקית של המותג, על מנת להיות חלק מחוויית המותג הכוללת.
  • מענה מקיף – כל אחד מלקוחות “ביזנס קלאס דיילות” נהנה מדיילות עתירות ניסיון שעברו הכשרה כללית, הדרכה לגבי שיווק המותג המסוים, הפעלת מנהל פעילות ואספקה של ציוד נלווה כגון דוכנים ממותגים, חולצות, כלים ועוד.

דיילת טעימות

חברות בתחום המזון משקיעות הרבה מאוד מאמץ וכסף בפיתוח של מוצר חדש שאותו הן רוצות לשווק ללקוחות. בכדי להכניס לשוק מוצר מזון חדש שאנשים לא מכירים, יש צורך בהרבה מאוד עבודה, בכדי לאנשים לשלם כסף בפעם הראשונה עבור מוצר שהם לא יודעים מה הטעם שלו והאם יאהבו אותו. ולכן, הפתרון הטוב ביותר בכדי לגרום לאנשים להתרגל לטעם של מוצר, לטעום אותו ולאחר מכן גם לרכוש אותו בקביעות, הוא להעמיד דיילת טעימות בסופר או במקום אחר, אשר תציע לעוברים ושבים לטעום את המוצר החדש. כך אנשים גם נחשפים לעובדה שיש מוצר חדש, וגם טועמים אותו בפעם הראשונה. חברת ביזנס קלאס מציעה דיילות מקצועית עבור מגוון מטרות ובין היתר תספק לכם דיילת טעימות שתדע לשכנע אנשים להתעניין במוצר ולטעום אותו.

דיילת טעימות – מה בעצם התפקיד שלה?

דיילת טעימות עומדת במקומות כמו רשתות שיווק וסופרים, מעמידה שולחן עם המוצר החדש שאותו רוצים לקדם, והיא מציעה לאנשים שעוברים במקום לטעום את המוצר. הניסיון מראה שאם מדובר על מוצר טעים ואיכותי – אנשים שיחשפו אליו בפעם הראשונה אצל דיילת טעימות, ימשיכו לרכוש אותו בעתיד לעיתים קרובות. ועל כן, דיילת טעימות היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר בכדי לקדם מכירות של מוצר מזון חדש, ולגרום לקהל שלא מכיר אותו ולא רוצה לרכוש אותו מבלי שהוא יודע אם הוא אוהב אותו, להתחיל לרכוש אותו.

היכן ניתן לשכור את שירותיה של דיילת טעימות?

ישנן חברות אשר מתמחות באספקת דיילות למטרות שונות, כמו דיילות לאירועים, דיילות רישום לאירוע, דיילות הכוונה וכד’, אשר מעסיקות דיילות מקצועית, אדיבות ובעלות ניסיון בתחום. רק כאשר אתם בוחרים דיילת טעימות מחברה מקצועית ואמינה כמו ביזנס קלאס, אתם יכולים להיות רגועים שהדיילת תעשה את עבודתה כמו שצריך, תנהג בחביבות ואדיבות כלפי העוברים ושבים, ותצליח לשווק את המוצר החדש שלכם בצורה הטובה ביותר. אז אם אתם מחפשים דיילת טעימות מקצועית ואדיבה שתשווק את המוצר שלכם, יחד עם צוות מקצועי הכולל עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה – פנו אלינו עוד היום ונדאג לספק לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים!

30_restaurant

חברות שצרכו את שירות דיילות זה

לחצו על אחד מהלקוחות כדי לצפות בפרויקט בו סיפקנו ללקוח את שירות דיילות זה

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility