offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

דיילות לקידום מכירות

איך גורמים ללקוח להתחבר למותג? איך הופכים מוצר לחוויה?
ב”ביזנס קלאס דיילות” אנו מעמידים לרשותכם מערך של דיילות קד”מ (קידום מכירות) שילמדו לעומק את המוצר שלכם ויקדמו אותו בהתאם לאסטרטגיה השיווקית המוגדרת למותג, באמצעות כישוריהן המכירתיים והתקשורתיים יוצאי הדופן.

דיילות קידום מכירות – בקדמת עולם הדיילות

דיילות קידום מכירות טובות הן נכס לכל בעל עסק – הן יכולות להשתלב בכל תהליך קידום מכירות (אירועי קידום מכירות, השקת מוצרים, כנסים, תערוכות, וכל מהלך קידום מכירות אחר) ולהפוך את תהליך רכישת המוצר שלכם לחוויה אמיתית עבור הלקוח. באמצעות דיילות קידום מכירות איכותיות תוכלו לייצר מחויבות אצל הלקוח, ליצור אצלו נאמנות, ולגרום לו לרצות להיות  שגריר מרצון של החברה או המותג.

 

כיצד תוודאו כי הדיילות ששכרתם אכן מתאימות לאופי המוצר שלכם ויודעות לקדם אותו?
דיילות קד"מ - קידום מכירות
דיילות קד”מ – קידום מכירות

דיילות קד”מ הן בעלות אחריות רבה הנובעת מכך שעליהן לספק מענה מדויק, שיענה על דרישות האסטרטגיה השיווקית ויקדם כל מוצר בדרך נכונה וממוקדת. על כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את הדיילות האיכותיות ביותר –

 

  • דיילות קד”מ של “ביזנס קלאס דיילות” נבחרות בקפידה – כולן בעלות כישורים מכירתיים ותקשורתיים מוכחים.
  • כל דיילות הקד”מ של ביזנס קלאס דיילות עוברות הדרכות מקצועיות ומקבלות ארגז כלים מקיף של דרכי מכירה וקידום מוצר, רקע מעמיק והתנסות במוצר המקודם (היסטוריה של המוצר, שיטות ואסטרטגיות מכירה, היכרות עם קהל היעד), שיטות התמודדות עם הסתייגויות מצד הלקוח בזמן אמת, דרכים לזיהוי קהל היעד ועוד.
  • דיילות הקד”מ של ביזנס קלאס דיילות מספקות מענה איכותי בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, במטרה לספק מהלך קד”מ איכותי ומקיף, בעל מאפיינים זהים בכל נקודות הקידום.
  • הדיילות שלנו עתירות ניסיון באיסוף לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים. כך נוצרת ללקוח חוויית מותג יעילה ואיכותית, שממשיכה באמצעות איש המכירות אליו מגיעים הלידים שנאספו.
  • כל דיילות הקד”מ שלנו הינן בעלות מראה ייצוגי, קלאסי ומכובד

 עבור כל לקוח ולקוח, אנו בוחרים את צוות דיילות קידום המכירות המיטבי לצרכיו ולערכי המותג, במטרה למקסם את יכולת המכירה של הצוות ולקדם המותג מבחינה שיווקית.

 

עם דיילות קד”מ שלנו – כולם ידברו על המוצר שלכם

דיילות קידום מכירות - קידום מועדון סיאט
דיילות קידום מכירות – קידום מועדון סיאט

מטרתנו ב”ביזנס קלאס דיילות” לייצר מהלך חווייתי וזכיר, מהלך שידברו עליו וידונו לגביו ברשתות החברתיות, מהלך שייצור באזז. לשם כך אנו בוחרים את הדיילות הטובות ביותר בתחום, ומתאימים אותן במדוייק לצורכי המותג שאתם מקדמים. כך אנו מגיעים לקהל הפוטנציאלי הייחודי למותג שלכם, מעוררים בו רגשות שמחברים אותו למותג ומניעים אותו לרכישה בצמתי ההכרעה השונים.

המשפט “המוצר מוכר את עצמו” לא מתאים למציאות של ימינו, שבה כל רוכש פוטנציאלי נחשף למהלכים שיווקיים שמציפים אותו מכל הכיוונים, הן דרך הפירסום במגוון ערוצי התקשורת, והן בשיווק ישיר. בעזרת “ביזנס קלאס דיילות” תוכלו ללכוד את תשומת לבו של הצרכן ולמקדו במוצר שלכם, במהלך שיווקי נעים, חיובי ובלתי נשכח.

 

דיילות קד”מ בנקודת המכירה – שיא המהלך השיווקי

דיילת קידום מכירות - אריאל
דיילת קידום מכירות – אריאל

 

נקודת המכירה היא צומת קבלת ההחלטות, שהיא למעשה שיאו של המהלך השיווקי – בנקודה הזאת כל מאמציכם השיווקיים יכולים להתבטא במכירה. דיילת מכירות טובה תדע למנף את המידע השיווקי שעמו הגיע הלקוח אל נקודת המכירה, לעגן אותו במהלכים מכירתיים איכותיים ובסופו של דבר להביא למכירה ולשביעות רצון של הלקוח. נקודת מכירה שאינה מאוישת על ידי נשות מכירה מקצועיות שמדברות את שפת המותג, יכולה לפגוע במהלך השיווקי המקיף.

אנחנו ממליצים להיעזר בדיילות קידום המכירות שלנו בכל מהלך שיווקי, בכל נקודות המכירה.

28_gift

חברות שצרכו את שירות דיילות זה

לחצו על אחד מהלקוחות כדי לצפות בפרויקט בו סיפקנו ללקוח את שירות דיילות זה

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility