הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

למה אנחנו?

המותג שלך ראוי לחברת הדיילות המובילה בארץ

“אני תמיד האמנתי שאם אתה עושה את העבודה, התוצאות יגיעו.”

מייקל ג'ורדן

מי אנחנו?

חברת "ביזנס קלאס דיילות" מציעה מאז 2007 מאות דיילות ודיילים איכותיים, שירותיים וייצוגיים, בעלי כישורים בין-אישיים ומכירתיים יוצאי דופן, בגיבוי עשרות מנהלי צוות ואנשי תפעול, שמייצגים את החברות המובילות בישראל במגוון פרויקטים רחבי היקף בכל רחבי הארץ, שביניהם: כנסים, תערוכות, פעילויות ואירועי קד"מ (קידום מכירות), אירועי השקה, אירועי חברה ועוד. ב"ביזנס קלאס דיילות" אנו מאמינים ששירות איכותי נובע מאהבת העשייה, ולכן כל העובדים והמנהלים שלנו נהנים מעבודתם בתחום הדיילות והאירועים ושואפים לצמוח ולהתפתח בתחום.

בשנת 2019 התמזגה חברת "ביזנס קלאס דיילות" עם חברת CONCEPT GROUP ובכך היום, לצד דיילות ודיילים מובחרים, ניתן לקבל את כל המעטפה הדרושה להצלחת המותג שלכם. בזכות חשיבה מחוץ לקופסא, וותק רב בתחום הפקות אירועים ומערך כולל הנותן מענה 360 – נוכל לקדם את המוצר / המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

מנכ"ל החברה, עידן מזרחי, עתיר ניסיון בתחום הדיילות והאירועים. לאורך שנות עבודתו בתחום, עידן בנה את עצמו ואת החברה תוך שמירה על שקיפות מול הלקוחות, חשיבה יצירתית ומקצועיות ללא פשרות.

הטובות והמוכשרות ביותר – לדיילות

המותג/ המוצר שלך ראוי להיות מיוצג בידי אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, שילמדו לעומק את כל יתרונותיו ואת האסטרטגיה השיווקית שמאחוריו, ויידעו לשווקו באופן המלהיב ביותר, שיניע את קהל היעד לפעולה, מבלי לעורר בו שמץ של התנגדות. לכן, המותג שלך ראוי לחברת הדיילות המובילה בארץ.

כל הדיילות שלנו עוברות סינון קפדני, שכולל שיחת היכרות וראיון עומק שבו אנו מוודאים יכולות מכירתיות מוכחות, יחסי אנוש מעולים, סבלנות, ורבאליות, וכישורי התנסחות והסברה. בצד כל אלה, נבחנת התושייה של הדיילות ויכולת קבלת ההחלטות במצבי לחץ, על מנת להבטיח תפקוד מושלם גם באירועים מורכבים, המזמנים להן שפע של אתגרים ודורשים מהן תפקוד מהיר ויעיל.

הדיילות המתקבלות למשפחת ״ביזנס קלאס דיילות״ עוברות הכשרה לגבי כל סוגי האירועים, ואנו חולקים עמן את הידע הרב שצברנו לאורך שנים רבות של עבודה בתחום הדיילות, בנושא פיזור התנגדויות, שיווק פרונטאלי ומכירות. הכשרתן של הדיילות מציידת אותן גם בסל המיומנויות הדרושות לדיילות אירועים – רישום והכוונת קהל, ידע בתפעול מערכות רישום ממוחשבות, טכניקות שיווק פרונטאלי, ועוד.

הדיילות והדיילים שלנו מומחים ביצירת מפגשים מוצלחים של לקוחות פוטנציאליים עם מותגים, מוצרים ושירותים, באופן שפותח את הלבבות להתנסויות, לחוויות ולמחויבויות חדשות.

קהל היעד שלך יתקבל בחיוך חם וזוהר, והמוצר שלך יוצג באופן נחשק ומסקרן, שיגרום ללקוחותיך הפוטנציאליים לרצות להעמיק את הקשר עם המותג שלכם ולהפוך ללקוחות מרוצים ונאמנים.

דיילות קד"מ - קידום מכירות

כולנו מאוד אוהבים הפתעות, אבל לא כאשר מדובר באירוע חשוב ומושקע, שתכננו בקפידה כל פרט קטן שבו, בהתאמה מדויקת למטרות שברצוננו להשיג באמצעותו. לכן, אנחנו מציגים מבעוד מועד לכל אחד מלקוחותינו את הדיילות שייעדנו לאירוע שלו, כדי לוודא התאמה מושלמת בין מאפייני המותג לדיילות הנבחרות לייצגו.

כל לקוח מקבל מאיתנו שמות ומספרי טלפון של הדיילות מבעוד מועד, על מנת שיוכל לשוחח עמן ולשאול אותן שאלות רלוונטיות.

הדיילות והדיילים שלנו הם לא רק הפנים של המותג שלך אל מול הלקוחות הפוטנציאליים שנפגשים עמן באירוע, בכנס או בתערוכה, אלא גם הפנים שלנו - "ביזנס קלאס דיילות", ועליהם מבוסס המוניטין המרשים שלנו. לכן, אנו מקפידים על סינון מדוקדק של הדיילות שלנו, ומוודאים כי הן ייצגו אותך (ואותנו) באופן מיטבי, יסקרנו את קהל היעד שלך, ויגרמו לו לרצות להעמיק את הקשר עם המותג שלך.

על מנת לבחון את כישוריהן של הדיילות שלנו, אנו מזמנים אותן לשיחת היכרות ולראיון עומק, שבהן אנו מוודאים שבצד המראה הייצוגי, יש להן גם ניסיון בשירות לקוחות ובמכירות, ובודקים עוד שפע תכונות חשובות, שדרושות לכל דיילת - כישורים בין אישיים, כושר ניסוח והסברה ויכולת לתפקד ולקבל החלטות במצבי לחץ, על מנת שיוכלו לעמוד בכל דרישות ההפקה, שפעמים רבות נוצרות תוך כדי תנועה.

הדיילות הנבחרות לעבוד ב"ביזנס קלאס דיילות" עוברות הכשרה מקיפה באמנות השירות והמכירות, שבמהלכה אנו חולקים עמן את הידע הרב שצברנו לאורך שנות עבודתנו בתחום הדיילות והאירועים.

אנו מעניקים לכל הדיילים והדיילות שלנו יחס חם ואוהד, כמו במשפחה, דואגים להבטיח את כל זכויותיהן הסוציאליות תוך עבודה משתנה ומעניינת במגוון תחומים.

את שביעות רצונן מהעבודה המעניינת והמגוונת ומתנאי העבודה המפנקים, הדיילות מבטאות בהקפדה יתרה על יחס חם ללקוחות הפונציאליים שלכם, על מקצועיות ועל מצויינות.

אנו מספקים מנעד רחב של שירותים המאפשר לכל לקוח למצוא מענה איכותי לצרכיו, בין אם מדובר בדיילות דוגמניות, דיילות לאירועים, דיילות לרישום והכוונה, דיילות זמניות לפרק זמן קצר, דיילות קד"מ, דיילות מכירות, דיילות הפצה או דיילות טעימה.

הדיילות האיכותיות שלנו יוכלו לשמש אתכם בכל אירוע - בין אם מדובר בכנס, בתערוכה, בפעילות קידום מכירות, באירוע השקה, באירוע חברה, בטקס או בכל אירוע אחר.

כחברת הפקות, נוכל לספק לכם את הקשת המלאה לאירוע או לקידום שלכם - נבחר ביחד קונספט מתאים, בינוי במידת הצורך, רכישת מתנות, ספקים, מיתוג מותאם והכל בשיתוף פעולה מלא.

זקוקים לדיילות דוברות רוסית, אנגלית או ספרדית? מקיימים אירוע באילת או בראש הנקרה וחסר לכם צלם? אנחנו כאן כדי לספק פתרון מיטבי לכל צורך מיוחד שלכם, בדקו אותנו בכל שעה.

לקוחותינו תמיד בראש מעיינינו, ולכן אנחנו מקפידים לספק להם מענה מקצועי ופתרונות יעילים ומהירים, גם בדקה ה-90, 24 שעות ביממה. השירות האיכותי שאנו מציעים מותאם לתקציב העומד לרשותכם, ומתפרש על פני כל הארץ, מדן ועד אילת.

העובדים שלנו נמצאים תחת אחריותנו, ואנו מוודאים שהם יספקו לכם מענה איכותי ומקיף.

עשרות מנהלי הצוותים של "ביזנס קלאס דיילות" נמצאים בשטח עם הצוות הנבחר ואחראים לכך שכל אחד מאנשי הצוות יעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלנו, ויפעל בצורה הנכונה והטובה ביותר בשבילכם.

אנשי התפעול שלנו דואגים לכך שכל תקלה טכנית תטופל מיידית, ולא תפריע להתנהלת התקינה של האירוע.

"ביזנס קלאס דיילות" מספקת מענה מקיף ואיכותי לשלל הצרכים הכרוכים בהפקת אירוע, שביניהם: ניהול הפקה בהתאם לתקציב שהוגדר מראש, הקמת דוכן קד"מ, מיתוג עמדות תצוגה, פוסטרים ואביזרי קד"מ עבור אירוע או פעילות קד"מ, התאמה ובנייה של קונספט ייחודי לכל אירוע או פעילות קד"מ, התאמת דיילות קידום מכירות, דיילות ברמניות, ודיילות רישום והכוונה לאירוע, התאמת מנהל צוות,טיפול בתקלות טכניות במהלך האירוע ועוד רבים.

נסיוננו הרב בתחום האירועים מאפשר לנו לבחור את הספקים המקצועיים והאמינים ביותר, ולספק ללקוחותינו המרוצים מעטפת מלאה, הכוללת ליווי אישי ומקצועי, וכמובן את שירותי הדיילות הייחודיים של "ביזנס קלאס דיילות".

כך אנחנו חוסכים לכם את הצורך לנדוד בין ספקים, ומאפשרים לכם ליהנות מראש שקט, ומתוצאות שהולמות את היעדים השאפתניים שהצבתם.

בכל עניין, אנחנו כאן בשבילכם – מתנהלים בשקיפות מלאה, מלווים אתכם באופן אישי, יודעים לספק מענה מהיר גם למקרים בלתי צפויים ושואפים שתיהנו מהתוצאות הטובות ביותר – כי בסופו של דבר, הרווח האמיתי שלנו הוא שביעות הרצון שלכם.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo

אמינות, שירות, ייצוגיות, תמיד בזמן בלי לעגל פינות

בשורה התחתונה ההבדל בין חברה טובה לחברה לא טובה הוא ברמת השירות, כשאתה יודע לתת את השירות וברמה גבוה אתה תמיד תצליח לכן אני חושב שעידן הוא המענה לכל מה שקשור בדיילות וכוח אדם, הוא נותן את המענה הטוב ביותר.

אייל שליו
מפיק חברת YEP

ממליץ לבחור בביזנס קלאס החברה הכי מקצוענית

אני מאוד מרוצה מחברת ביזנס קלאס דיילות, אם זה בנראות הדיילים והדיילות שקיבלתי, בשירות ובמענה המהיר, לכן אם הגעתם לכאן לפני שהחלטתם באיזה חברה לבחור אני מאוד ממליץ בביזנס קלאס, הם החברה הכי מקצוענית בתחום.

נתי נח
מנהלת מכירות ארצי אופל

לכל ארגון כדאי ואפילו נדרש לעבוד עם ביזנס קלאס

אנחנו ממליצים על ביזנס קלאס, על השרות שעידן והצוות נותנים לנו, יחס חם, יחס אדיב, עונה לכל הצרכים שלנו, כל פעם שאנחנו צריכים דיילות, אנחנו תמיד מקבלים את הצוות הכי טוב שאפשר. דיילות ייצוגיות, דיילות מקצועיות, ותמיד כייף לקבל שירות עם חיוך.

שרון פאר וניר שי
מנהלי שיווק בנק מסד

דיילות שירותיות, איכותיות בפריסה ארצית

התחלנו לעבוד עם חברת ביזנס קלאס לפני כשנה, יש להם דיילות בכל הארץ, השירות שלהם מאוד מהיר, אני יכולה לפנות אליהם גם יום, יומיים לפני, והגעתי אליהם בהמלצת דיילת מה שאומר שהם מתייחסים מאוד יפה לדיילות שעובדות אצלהם שזה מאוד חשוב לנו.

שירי דניאל
DNA PRO הפקת אירועים

הדיילות פשוט היו אלופות

הכל התחיל באירוע של לקוח גדול וחשוב שהזמין 14 עמדות ממוחשבות בעפולה, עכשיו אנחנו עובדים באיזור המרכז, איך אני אביא דיילות ייצוגיות ומקצועיות לעפולה, ועוד 14 דיילות? הרבה מתח עבר בנהר עד שפניתי לביזנס קלאס דיילות. קיבלתי מענה מהיר, מקצועי שענה על כל הדרישות שלי והאירוע היה הצלחה מסחררת.

ליזה ריפס
לירי רישום לאירועים

הדיילות הן הפנים שלכם אל תתפשרו רק ביזנס קלאס

רבים מתייחסים לנושא הדיילות כאל סעיף קטן ואולי אף "טכני" במהותו. האמת היא שלנושא זה ישנה חשיבות גבוהה לתפיסת התדמית של החברה. ההשקעה בדוכן, החומרים שיווקיים, מתנות וכיוצ"ב אינה שלמה בלי הנוכחות האנושית, לה יש תרומה מכרעת הן ברמת הנראות והן ברמת הקשר ללקוחות. לקראת הכנס הנדון נחשפתי לחברת "ביזנס קלאס" והחלטתי לשכור את שירותיה. כבר בתהליך העבודה נחשפתי לשירות מאוד מהוקצע ורציני שנגע גם בפרטים הקטנים ביותר. רמת הפירוט והמידע שקיבלתי היתה מלאה (כולל פרופיל + תמונה על כל דיילת!) עובדה שתרמה לביטחון ולשקט הנפשי שלי לקראת האירוע. ביום האירוע, הדיילות הגיעו לפני הזמן שנקבע ולאחר הדרכה קצרה ביצעו את תפקידן בצורה מצויינת ומתוך מחוייבות ברורה. העובדה כי לא ניתן היה להתעלם מהנוכחות הפיזית שלהן, תרמה מאוד לנראות הדוכן.
לסיכום, חברת "ביזנס קלאס" הצליחה להעניק לי חוויית שירות אחרת, כזו שאפשר להגדיר אותה "פירסט קלאס"!

אלון פוקס
מנהל שיווק מנורה מבטחים

הדיילות הגדילו ראש והיו אלופות

חייבת להגיד שמעולם לא ניהנתי כל כך לעבוד עם דיילות.
הן הצילו אותי, נתנו לי את האופציה להשתחרר מהמתחם ולעבוד.
ניהלו את עצמן , הגדילו ראש והיו מדהימות.
מקווה שהן נהנו קצת,
מאחלת לנו לעבוד עוד הרבה,
באמת שאף פעם לא קיבלתי כזה צוות!

 

אלה פלקסר
מפיקה חברת קלאב סיאט
נגישות