offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

חלוקת עלונים פליירים

דיילות חלוקת עלונים פליירים והפצה

איך תגרמו ללקוחות הפוטנציאליים להיחשף למוצר שלכם באופן אפקטיבי? איך תגרמו להם לעצור לרגע, לקרוא את הפלייר המושקע שייצרתם ולהפנים את המסר השיווקי שלכם, ולא להשליך את הפלייר בפח הסמוך?

דיילות חלוקת עלונים והפצה
דיילות הפצת עלונים

דיילות ההפצה עתירות הניסיון של “ביזנס קלאס דיילות” יפיצו את חומרי השיווק שלכם בצורה חוויתית ומושכת, ישתלבו היטב במערך השיווקי האסטרטגי שבניתם ויניעו את קהל היעד שלכם לפעולה.

אחת מהדרכים היעילות ביותר לחשיפת הלקוח למוצר או לשירות הינה שימוש בדיילות הפצה, שיודעות לגרום לאדם העומד מולם לעצור לרגע את המירוץ היומיומי שלו, ולמקד את תשומת לבו במותג שלכם.

דיילות הפצה – יוצרות קשר בלתי נשכח

 

דיילות הפצה הן חלק בלתי נפרד ממערך קידום המכירות (קד”מ) של המותג. מדובר בדיילות ייצוגיות בעלות ניסיון רב בתחום המכירות ומומחיות ביצירת קשר אישי ואיכותי עם לקוחות פוטנציאלים.

הדיילות פועלות בשני תחומים עיקריים:

  • הפצה לצורך מידע – חלוקת עלונים/פליירים המספקים מידע או בשורה לגבי מבצעי הנחה, פתיחת חנות, מוצר חדש ועוד.
  • הפצה חוויתית – יצירת חוויה שיווקית וזכירה באמצעות חלוקת מוצרים (לדוגמה – דיילות שמסתובבות בברים ומחלקות קופסאות סיגריות חדשות או דיילות שמסתובבות בחוף הים ומחלקות גלידה לרוחצים), חלוקת דוגמיות או חלוקת מתנות כגימיק המצורף לעלון המידע.

דיילות ההפצה של ביזנס קלאס דיילות עתירות ידע וניסיון בשיווק פנים אל פנים. הן יודעות כיצד לגשת ללקוח הפוטנציאלי וכיצד לעורר את סקרנותו.

דיילות הפצת עלונים - קידום מתחם שרונה
דיילות הפצת עלונים – קידום מתחם שרונה

הדיילות מומחיות בהשתלבות במהלך שיווקי-אסטרטגי ובהתאמה לדרישות המהלך, הן בלבוש והן באופן הפניה ללקוחות הפוטנציאלים. כך נוצרת חוויה לא שגרתית שנותרת כזיכרון נעים במוחו של הלקוח גם במעמד הרכישה.

מומלץ לשלב את דיילות ההפצה שלנו באירועי חברה ו/או באירועי קידום מכירות, ובכך לחשוף את הלקוחות למוצרים חדשים, ולהציג להם את מגוון האפשרויות שמתאימות להם במידה הרבה ביותר.

חברות שצרכו את שירות דיילות זה

לחצו על אחד מהלקוחות כדי לצפות בפרויקט בו סיפקנו ללקוח את שירות דיילות זה

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility