הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

חברת דיילות קידום מכירות

Post Image

קידום מכירות במגוון אירועים

קידום מכירות הינו חלק משמעותי ביותר בבניית אסטרטגיה שיווקית; היבט

Post Image

דיילות המאיישות עמדות רישום

איוש עמדות רישום על ידי דיילות חייכניות, נעימות ומסבירות פנים

Post Image

חלוקת פליירים על ידי דיילות

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים

דיילות קבלת פנים ואיסוף לידים - אירוע הצגת דירה לדוגמה
4 בפברואר 2018

מה משותף לכנסים, אירועים פרטיים ועסקיים וקידום מכירות? התשובה היא, דיילים ודיילות. חברת דיילות מציעה את עזרתה בייעול התכנון וההפקה של כל אירוע, ואף לסייע לבעלי עסקים לקדם את המותג שלהם. חברה מקצועית תדאג להכשיר את עובדיה מא' ועד ת' בכל הקשור לרזי המכירות ועולם השיווק, ואף תבחר אותם לשירותיה בקפידה, תוך בחינת היכולות הטבעיות שלהם בהסתגלות ותקשורת עם בני אדם.

אילו שירותים תוכל חברת דיילות לספק לכם?

פניה אל חברת דיילות הינה הצעד הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור קידום המותג, הצלחת האירוע, סדר וארגון ועוד שלל של מטרות שיהפכו לברות השגה בקלות בעזרתם של דיילים ודיילות מקצועיים; היכרותם המעמיקה עם עולם המכירות, הסדר והארגון והחיוך הזוהר, כולם יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח עבור האורחים שלכם, שיזכו לקבלת פנים חמה ומזמינה בבואם לאירוע. תוכלו להיות בטוחים שהכול עובר חלק, על הצד הטוב ביותר. הדיילים והדיילות של חברת ביזנס קלאס עומדים לשירותכם:

  • דיילות ודיילים לאירועים
  • דיילות קידום מכירות
  • שליחת אישורי הגעה לאירועים
  • חלוקת עלונים
  • איסוף לידים
  • דיילות לכנסים
  • דיילות טעימה
  • ועוד

ביזנס קלאס – שירות פירסט קלאס!

הדיילים והדיילות של חברת ביזנס קלאס עוברים הכשרה לכל סוגי האירועים הקיימים, מפיהם של אנשי שירות מקצועיים מכל התחומים; רישום והכוונת קהל, ידע בתפעול מערכות רישום ממוחשבות, שיווק פרונטלי, ועוד רבים, ליצירת רושם ראשוני חיובי ברמה הגבוהה ביותר, וקשרים ראשונים בין מותגים ומוצרים ללקוחות פוטנציאליים. אנו מאמינים בשירות מעל לכל, הנובע מעשייה רבה ואהבה לבני אדם.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מעוד פרט נפלא באירוע שלכם, שהאורחים שלכם פשוט לא יוכלו להישאר אדישים אליו. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מסיוע בשלב חשוב בתכנונו, ואף שיווק חכם של המוצר שלכם במידה ואתם זקוקים ליד נוספת בתהליך השיווק שלכם.

נגישות