offer בואו לעבוד איתנו Customers Testimonials
Call Now
banner

דיילות דוגמניות

דיילות דוגמניות
דיילות דוגמניות

דמיינו את הסיטואציה הבאה – לקוח פוטנציאלי חשוב נכנס לאירוע שתכננתם בקפידה.
את פניו מקבלת דיילת יפהפייה בחיוך מאיר פנים. הלקוח החשוב מצטרף לחיוך, ומשוחח עם הדיילת, בעוד היא מובילה אותו למקומו.

 

כאשר אתם ניגשים אליו, החיוך עדיין נסוך על פניו, והוא מאזין בקשב רב לכל מילה שלכם… כי אין כמו מראה עוצר נשימה המלווה בחיוך נעים כדי לגרום ללקוחות, למשקיעים פוטנציאלים ואף למתחרים להישאר עם זיכרון טוב ועם טעם של עוד.

 

 

הדיילות הדוגמניות של חברת “ביזנס קלאס דיילות”, ייצגו אתכם בכבוד, בין אם מדובר באירוע חברה או במהלך קד”מ ייחודי.

 

דיילות דוגמניות של “ביזנס קלאס” – יפהפיות ברמה אחרת

  • כל הדיילות הדוגמניות בחברתנו נבחרות בקפידה על מנת להוסיף איכות וזוהר לכל אירוע שלכם, ולגרום ללקוחות ומשקיעים פוטנציאלים לעצור ולפתוח את העיניים (ואת האוזניים) לרווחה – דיילות דוגמניות מבית “ביזנס קלאס דיילות” מובילות את תחום הדיילות לא רק בזכות יופיין, אלא בזכות תמהיל כישורים הכולל ניסיון וידע רבים בתחום האירועים וכישורים בין-אישיים יוצאי דופן, בצד המראה המרשים.
  • דיילת דוגמנית מספקת מענה לשני צרכים שעולים באירועים שונים – מראה מהמם שבצדו כל היכולות הדרושות על מנת לשמש במגוון תפקידי דיילות, לפי צורכי הלקוח: דיילות לאירועי חברה, דיילות למהלכי קידום מכירות, דיילות רישום והכוונה, דיילות ברמניות, דיילות להשמה זמנית, דיילות מכירות, דיילות הפצה, דיילות טעימה.
  • דיילות דוגמניות בביזנס קלאס דיילות רשומות ומועסקות בסוכנויות דוגמנות ומשתתפות, מעבר להיותן דיילות, בקמפיינים ותצוגות אופנה
  • כלקוחות “ביזנס קלאס דיילות” אתם מוזמנים לבחור את הדיילות הדוגמניות שמתאימות במידה הרבה ביותר למאפיינים הייחודיים של האירוע שלכם. תוכלו לעיין במאגר התמונות שלנו ולבחור את היפהפיות שיקדמו את הארגון שלכם.

אל תשכחו – המסר השיווקי שלכם הוא העיקר, אך חשוב מאוד להציגו בצורה מיטבית.

בחרו את הדוגמניות המתאימות לכם ותראו כיצד המראה עושה את ההבדל.

למידע נוסף עברו לעמוד צור קשר »

דיילות דוגמניות

הדיילת שמקבלת את פני האורחים מיד בכניסה אל האירוע ממלאת תפקיד חשוב. דיילות דוגמניות מרשימות את האורחים, מציגות אתכם באור חיובי ומבטיחות שהאירוע שלכם יתחיל ברגל ימין. אחרי שהשקעתם משאבים רבים בהפקת האירוע אל תתפשרו על פחות משירות מקצועי של ביזנס קלאס דיילות. חברת ביזנס קלאס דיילות ידועה כאחת החברות המובילות בארץ בתחום הדיילות, צוות מקצועי ומיומן הכולל בין היתר עובדי תפעול אחראיים, סורקים ועובדי קבלה, מותאם בדיוק לאירוע שלכם. חייגו עכשיו וגם באירוע שלכם דיילות יפיפיות יקבלו את פני האורחים עם חיוך מאיר פנים.

קבלת פנים לאירוע עם דיילות דוגמניות

הבחירה בדיילות מבטיחה לכם איוש של העמדה עם דיילות יפות ומטופחות. מיד בכניסה או במיקום שאתם תקבעו תוצב עמדת דיילות דוגמניות והליך הקבלה ינוהל בהתאם להנחיות שלכם. אתם קובעים האם להציב את הדיילות בעמדת רישום, האם לקבוע תלבושת מסוימת ובאיזה אופן יתקבלו באי האירוע. קבלת פנים מוקפדת היא המפתח לרושם ראשוני חיובי ומרשים שמשאיר טעם של עוד. דיילות דוגמניות אידאליות בעבור אירועי יוקרה ואירועים עסקיים עם אופי מכירתי או אירועי גיוס משקיעים. רק עבודה עם חברת דיילות מקצועית, אמינה ומנוסה אכן מבטיחה לכם שתקבלו דיילות שמבצעות גם עבודות דוגמנות וצועדות על המסלול. את הדיילות בוחרים בקפידה עם דגש על מראה חיצוני, ניסיון, יחסי אנוש ויכולות גבוהות. הדיילות הדוגמניות אכן רשומות בסוכנויות דוגמנות בארץ ובעולם. מעוניינים לבחור בעצמכם את הדיילות לאירוע? ציינו זאת ויוצגו בפניכם תמונות של דיילות זמינות במועד המבוקש.

מתי נבחר דיילות שהן גם דוגמניות?

בחירה בדיילת דוגמנית מוסיפה ברגע זוהר לכל אירוע. עם דיילות יפות במיוחד האירוע שלכם הופך מרשים ומושקע יותר ברגע. על פי דרישה שלכם ישולבו באירוע דיילות דוגמניות עם ניסיון באירועי חברה, קידום מכירות, רישום והכוונה, חלוקת טעימות וכן הלאה. הדיילות של ביזנס קלאס דיילות מייצגות אתכם בכבוד, מקצועיות, מחזקות את התדמית של האירוע ותורמות לקידום המכירות. תשומת לב לפרטים הקטנים באירוע עושה את ההבדל הגדול בין עוד אירוע עסקי לבין אירוע שלא מפסיקים לדבר עליו, חייגו עוד היום אל ביזנס קלאס דיילות לפרטים נוספים.

23_models

חברות שצרכו את שירות דיילות זה

לחצו על אחד מהלקוחות כדי לצפות בפרויקט בו סיפקנו ללקוח את שירות דיילות זה

שירותים נוספים שאנו מספקים

אתם מוזמנים לעיין במגוון השירותים הנוספים שיש לנו ולבחור מה שמתאים לכם

דיילת זמנית

העסק שלכם לא יכול לעצור לרגע, גם אם אחד העובדים יצא לחופשה. יש לנו פתרון פשוט ונוח לכל שינוי בלתי צפוי - עובדות זמניות מוכשרות ואיכותיות, לפרק הזמן הדרוש לכם.

Read More
Project Image

מחלקת השמה

זקוקים למזכירה או אשת מכירות חדשה? מחלקת ההשמה שלנו מציעה לכם את הדיילות האיכותיות, המהימנות והמוכשרות שלנו, שתוכלו לשכור לחברתכם רק אם תהיו מרוצים.

Read More
Project Image
33_confetti

הפקת אירועים ופעילויות קד”מ

שנות הניסיון הרבות שלנו בהפקת אירועים ופעילויות קד"מ בשיתוף עם חברות ההפקה המובילות בארץ הובילו למוניטין המרשים שלנו בהפקת פעילויות הקד"מ, האירועים, הכנסים והתערוכות המוצלחים והמדוברים ביותר.

Read More
Project Image
32_tie‬‏

מנהלי צוותים ואנשי תפעול

וודאו שהאירוע שלכם יתנהל כשורה בעזרת מנהלי צוות שידאגו לכך שכל אחד מאנשי הצוות יידע מה עליו לעשות ומתי, ובעזרת אנשי תפעול שיהיו אחראים על הצדדים הטכניים ועל טיפול בתקלות.

Read More
Project Image
34_headphone

דיילות וידוא הגעה

כיצד תדעו מי באמת מתעתד להגיע לאירוע שלכם? כמה מנות לרכוש? כמה שולחנות לסדר? כל השאלות החשובות האלה יקבלו מענה בעזרתן האדיבה של דיילות וידוא ההגעה שלנו.

Read More
Project Image

עמדות רישום ממוחשב לאירועים

עמדות רישום ממוחשבות לאירועים הפכו לסטנדרט בכל אירוע רב משתתפים. מסד הנתונים המפולח הנאגר במערכות הרישום רב חשיבות באירוע ואחריו, לצורך שמירה על קשר עם המבקרים באירוע שלכם.

Read More
Project Image
Accessibility