הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

חלוקת פליירים על ידי דיילות

Post Image

קידום מכירות במגוון אירועים

קידום מכירות הינו חלק משמעותי ביותר בבניית אסטרטגיה שיווקית; היבט

Post Image

דיילות המאיישות עמדות רישום

איוש עמדות רישום על ידי דיילות חייכניות, נעימות ומסבירות פנים

Post Image

חלוקת פליירים על ידי דיילות

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים

18 במרץ 2019

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים קטנים וגדולים כאחד מבינים שכדי להגדיל את קהל הלקוחות שלהם עליהם לבצע מספר פעולות חשובות; פעולות הכוללות, בין היתר, את פילוח קהל היעד שלהם. כלומר, בהתאם לגילאים, מגדר, אזור גאוגרפי ועוד כך ניתן יהיה לבנות את הקמפיין השיווקי המותאם. כדי להגיע לפלח שוק זה ביעילות, מומלץ להעסיק דיילות שיחלקו פליירים. מעוניינים גם אתם בשירות זה? אתם מוזמנים לפנות אל חברת ביזנס קלאס דיילות. על ידי הפצת מידע חשוב באופן חוויתי תוכלו להשיג את תשומת ליבם של לקוחות חדשים.

 

כאשר אנו חושבים על פליירים, לרוב נדמיין את תיבת הדואר העמוסה שלנו. כלומר, אם בעבר היה נהוג לקבל מכתבים בדואר, כיום התיבה תהיה מלאה בפליירים המפרסמים מגוון עסקים וחברות. אכן, עסקים רבים משקיעים רבות בדיוור ישיר ללקוחות פוטנציאליים. וזאת, מתוך רצון לקדם את שירותיהם ככל הניתן.

במקביל לכך, פליירים ניתן להפיץ גם בדרכים אחרות. בין אם מדובר באירועי חוצות, דוכנים בקניונים, כנסים או אירועים אחרים – ניתן להציב דיילות אשר יחלקו את הפליירים ללקוחות רלוונטיים. כלומר, אין זה מספיק לחלק פליירים לעוברים ושבים ברוחב הומה אדם. בפועל, כחלק תכנית שיווקית ייחודית, דיילות המכירה יחלקו את הפליירים לקהל היעד הרלוונטי במיקומים אסטרטגיים.

חשוב להדגיש כי חלוקת פליירים על ידי דיילות הינו נפוץ ביותר – ואין זו הפתעה כלל וכלל. כלומר, מדובר בפעילות שיווקית חווייתית הגורמת ללקוחות לעצור למספר דקות ולהקשיב למסר של הדיילות. לאור חשיבות המשימה, חשוב להעסיק דיילות ייצוגיות המחזיקות בניסיון בתחום המכירות. כמו כן, עליהם לדעת למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות ולנהל עמם שיחת מכירה משכנעת ואיכותית.

 

להגיע אל קהל היעד בהצלחה

חושבים על דרכים חווייתיות כדי לקדם את העסק שלכם? אנו, בחברת ביזנס קלאס דיילות, נסייע לכם בכך על הצד הטוב ביותר! על ידי איתור הדיילות המיומנויות והמוכשרות ביותר, נוכל ליצור צוותי מכירה מרשימים שיחלקו פליירים. כך, תוכלו להגיע ישירות אל קהל היעד שלכם בהצלחה.

נגישות