הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

איך להיות דיילת מובילה?

Post Image

קידום מכירות במגוון אירועים

קידום מכירות הינו חלק משמעותי ביותר בבניית אסטרטגיה שיווקית; היבט

Post Image

דיילות המאיישות עמדות רישום

איוש עמדות רישום על ידי דיילות חייכניות, נעימות ומסבירות פנים

Post Image

חלוקת פליירים על ידי דיילות

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים

14 בספטמבר 2017

לאורך שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום הדיילות לאירועים ולקידום מכירות אגרנו ידע מקצועי רב, שעשוי לסייע לכן להיות דיילות מצטיינות. ריכזנו עבורכן את הטיפים המקצועיים החשובים ביותר הדרושים לכל דיילת שמעוניינת להצטיין.

 

ישנם סוגים רבים של דיילות – דיילות דוגמניות, דיילות טעימה, דיילות רישום והכוונה, דיילות קד"מ, דיילות ברמניות – כאשר לכל אחד מהתחומים יש אלמנטים שמייחדים אותו, ובהתאם – טיפים מיוחדים להצטיינות בו. לדוגמה, דיילת קידום מכירות נדרשת להיות אדיבה, ויחד עם זאת בעלת תעוזה שתאפשר לה לפנות לאנשים, לספר להם על יתרונות המוצר ולסקרן אותם. דיילת אירועים לעומת זאת נדרשת להיות מטופחת, סבלנית וחייכנית.

 

עם זאת, ישנם כמה טיפים אוניברסליים, שיכולים להפוך כל דיילת לדיילת מובילה, בכל תחום דיילות שבו היא מועסקת.

הטיפים החשובים ביותר לדיילת איכותית

 

  • הופעה מוקפדת – נכון, לא כולנו דוגמניות, אבל כולנו יכולות להשקיע במראה החיצוני שלנו ולהיראות במיטבנו. שיער מסודר, בגדים נקיים, פנים ללא איפור מוגזם, שמירה על ריח גוף טוב – כל אלה יאפשרו לכן לשמור על מראה מטופח ונעים לעין, ולהיתפס כדיילות ייצוגיות.
  • לבוש ייצוגי – לכל לקוח יש דרישות שונות, אך לכולם חשוב מראה ייצוגי ומכובד, שלרוב כולל מכנסים שחורים בסגנון אלגנטי, חולצה לבנה מכופתרת ונעלי בובה (בלרינה) שחורות סגורות. באירועים שבהם בו קוד הלבוש שונה – הדיילת צריכה להתאים את עצמה. בכל מקרה, חשוב לשאול מהן דרישות הלבוש לפני ההגעה לאירוע, על מנת שלא ייווצר מצב לא נעים מול לקוח שמצפה שלבוש הדיילות יתאים לקונספט הויזואלי של האירוע.
  • גישה חיובית – חיוך על השפתיים ובעיניים, זה משפט חוזר אצלנו ב"ביזנס קלאס דיילות". גם אם רבתן עם החבר, קיבלתן ציון נמוך במבחן או סתם קמתן על צד שמאל (מותר, כולנו בני אדם) עליכן למצוא בתוככן את הפינה החיובית, ולהגיע מחוייכות לכל אירוע או פרויקט. החיים האישים שלכן לא צריכים לפגוע בלקוחות של "ביזנס קלאס דיילות".
  • ראש פתוח – כדיילות תפגשו סוגים שונים של אנשים, חלקם אפילו יפתיעו אתכן. קל להיות ביקורתיות מול אנשים שאינם דומים לנו, אך כדיילות עליכן לשמור על ראש פתוח ולקבל את העובדה שאולי אתן לא מסכימות את דרך המחשבה של האדם העומד מולכן, אבל עליכן לקבל ולהכיל אותה, כחלק בלתי נפרד מעבודתכן.
  • יכולת למידה – דיילות נפגשות עם מגוון חברות ומותגים, לא תמיד מוכרים. כדיילות תצטרכו ללמוד על המותגים השונים והחברות, להכיר את המסרים השיווקים שתתבקשו לקדם ולהשיב על שאלות של לקוחות מתעניינים. לכן, יכולת למידה היא מאפיין חשוב אצל דיילות.
  • עמידה בהתחייבויות – כדיילות תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות ואירועים את הפרויקטים המתאימים לכן, הן מבחינת מהות הפרויקט והן מבחינת לוחות הזמנים. מרגע שאישרתן את השתתפותכן, התחייבתן, ולכן אל תבטלו ברגע האחרון, ותהיו זמינות גם לפני האירוע. אם קרה משהו שמונע ממכן להגיע, עליכן להודיע על כך לפחות יומיים לפני האירוע, על מנת שתימצא לכן חלופה, ולקוח הקצה לא ייפגע וייאלץ להסתפק בפחות דיילות מאלה שהזמין.
  • עמידה בזמנים – דיוק בזמנים, קרי – הגעה בזמן למקום הפרויקט, הינו מהגורמים החשובים ביותר בעבודתה של דיילת. דיילת שעומדת בלוחות הזמנים מאפשרת ללקוח הקצה להיות רגוע ומרוצה, מציגה את החברה אותה היא מייצגת באור חיובי ועומדת באמות המידה המקצועיות ביותר. מומלץ לברר ימים אחדים לפני האירוע מהו מיקומו ומהן דרכי ההגעה, ולקחת בחשבון פקקים ו/או את זמני התחבורה הציבורית. דיילת מקצועית נדרשת להגיע למקום האירוע לפחות רבע שעה לפני תחילתו, להתארגן בצורה רגועה ולהיות מוכנה בדיוק בזמן.
  • לקיחת אחריות – בין אם יש מנהל צוות בשטח ובין אם לאו, האחריות על התנהגות ראויה, על עמידה בנהלים ועל החתירה להשגת התוצאות הרצויות היא שלכן, הדיילות. דיילת שתיקח אחריות, תעמוד בנהלים שהוגדרו מראש ותשאף לקידום הלקוח שהיא מייצגת תזכה להיות חלק מצוות "ביזנס קלאס דיילות" ואף להיחשב כדיילת מובילה.
  • יכולת התמודדות עם מצבי לחץ – לעתים עבודת הדיילות מאלצת עמידה בדרישות בלתי צפויות, כתוצאה מצרכים העולים תוך כדי תנועה, במהלך האירוע או פעילות קידום המכירות. כל המשימות שמציב הלקוח או מנהל הצוות לדיילות צריכות להתבצע במדויק ובזמן, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, גם אם מדובר בביצוע של כמה משימות בו זמנית. דיילת מקצועית תבצע כל משימה ביעילות מקסימלית ובחיוך, ולא תניח לתחושת הלחץ להיות משודרת ללקוח ו/או למוזמני האירוע.

 

בהצלחה!

נגישות