הצעת מחיר המלצות לקוחות
התקשר עכשיו
banner

קידום מכירות

Post Image

קידום מכירות במגוון אירועים

קידום מכירות הינו חלק משמעותי ביותר בבניית אסטרטגיה שיווקית; היבט

Post Image

דיילות המאיישות עמדות רישום

איוש עמדות רישום על ידי דיילות חייכניות, נעימות ומסבירות פנים

Post Image

חלוקת פליירים על ידי דיילות

חלוקת פליירים הינה חלק משמעותי מאסטרטגיה שיווקית מנצחת. בימינו, עסקים

דיילות השקת שברולט
4 בפברואר 2018

כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של כל עסק, קידום מכירות חייב להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך. ישנן אינסוף דרכים לקדם את העסק שלנו, ואחת מהן היא שילוב של דיילות ודיילים המכירים מקרוב את עולם המכירות והשיווק, ויוכלו להשלים את הפער במקום שבו הידע שלכם בנושא הקידום מסתיים. אין בכך בושה, בסך הכל מדובר בצעד חיובי שרק יועיל לכם!

קידום מכירות בעזרת דיילות מכירות

  • מוצרי קידום מכירות – הדיילות בעמדת המכירה יוכלו למשוך את תשומת לב העוברים והשבים בעזרת מוצרים לקידום מכירות, אותם יוכלו לחלק ללקוחות או ללקוחות הפוטנציאליים. על גבי מוצרים אלו יודפס בדרך כלל לוגו החברה, יחד עם פרטים ליצירת קשר. פריטים אלו יוכלו להיות עטים לדוגמא, תיקים, לוחות שנה, כובעים, חולצות, פדים לעכבר של המחשב ועוד רבים.
  • חלוקת עלונים – יחד אם מוצרי קידום עם המכירות (או בלעדיהם), ניתן לחלק ללקוחות הפוטנציאליים גם עלונים עם פרטי החברה ופרטי יצירת קשר. על גביהם בנוסף, ניתן יהיה לציין גם הנחות שימשכו את הקהל.
  • הנחות – כולם אוהבים הנחות, לזה אי אפשר להתכחש ואת זה כל בעל עסק יודע. דיילים ודיילות יוכלו לפרסם את ההנחות והמבצעים אצלכם בעסק, וכך למשוך לקוחות וליצור עניין. לאחר שישמעו את המילים 'הנחה' ו-'מבצע', כבר לא יוכלו להישאר אדישים ויבקשו כנראה מידע נוסף על בית העסק.

ביזנס קלאס – מתקדמים ביחד להצלחה בטוחה

אנו בביזנס קלאס שמנו לנו למטרה לסייע לבתי עסק וארגונים לצלוח את הדרך הלא פשוטה להצלחה עסקית. לשם כך, אנו מכשירים את הדיילות והדיילים שלנו ברמה הגבוהה ביותר, להתמודדות עם מגוון סיטואציות ומצבים אפשריים בהם נתקל כל איש מכירות בעבודתו. כמובן, אנו גם נדאג להדריך אותם בהתאמה אישית ופרטנית למוצר או השירות שאתם מעוניינים לקדם.

קידום מכירות בעזרת דיילות של ביזנס קלאס

דיילות לקידום מכירות – שיווק מוצר בדרך הנכונה ביותר

כל אדם המשווק מוצר או שירות כלשהו, יודע עד כמה תהליך קידום המכירות הוא קריטי להצלחתו. משום כך, אין ספק ששילוב דיילות לקידום מכירות בתהליך החשוב, הוא המלצה נהדרת לכל אחד. ברגע שתהליך המכירה הופך לחוויה ממשית עבור הלקוח, הוא ייהנה ממנו יותר ואף תתעורר בו סקרנות אמיתית לגבי המוצר או השירות, והוא יהיה מוכן יותר לרכישה.

דיילות לקידום מכירות – להבטחת רכישה!

חברת ביזנס קלאס מציעה דיילות ודיילים מקצועיים שהפכו את תהליך המכירות שלכם למוצלח במיוחד:

  • כישורי מכירה מוכחים – דיילות לקידום מכירות חייבות להיות בעלות היכרות קודמת עם עולם המכירות, ולדעת להתאים את פעולת הקידום לאסטרטגיה השיווקית הספציפית של המוצר או השירות אותו הן מקדמות.
  • הדרכות – לצד הכישרונות, עוברים הדיילים הדרכות מקצועיות המעניקות להם ערך מוסף ודרכי מכירה וקידום מוצרים נוספים. בנוסף יעברו הדרכות פרטניות לפני כל מכירה, בנוגע למוצר או השירות הספציפיים.
  • קידום נרחב – הדיילים והדיילות יספקו מענה איכותי בכל קצוות הארץ במטרה להגיע להיקף נרחב יותר של לקוחות פוטנציאליים. כל נקודת קידום תהיה כמובן בעלת מאפייני מכירה זהים.
  • ייצוגיות – הדיילות והדיילים כולם מודעים לחשיבותו של רושם ראשוני, ויופיעו במראה ייצוגי ומכובד כראוי למוצר או השירות שנפל בחלקם לקדם, לייעול התהליך.

ההצלחה שלכם – בידיים של ביזנס קלאס

הדיילים והדיילות של ביזנס קלאס עומדים לרשותכם, במטרה ליצור תהליך מכירה חווייתי שייצור שיח בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. אנו מאמינים בתהליך מכירה מקצועי, ומשום כך בוחרים את אנשי המקצוע שלנו בפינצטה, על מנת להבטיח לכם הצלחה בטוחה. גם אתם רוצים? צרו עמנו קשר בהקדם האפשרי, ובואו גם אתם לעלות על המסלול הבטוח להצלחה, ולהגדלת מאגר הלקוחות הנאמנים שלכם.

דיילות קידום מכירות, איסוף לידים - מנורה מבטחים
דיילות קידום מכירות, איסוף לידים – מנורה מבטחים
נגישות